Biraz geç de tanışsak bana çok iyi kaynak oldunuz Ceren Hocam. İyi günde, kötü günde hep yardımcı oldunuz. Her şey için teşekkür ederim. Bu hayatta yol hiçbir zaman bitmez, yine dikenli yollar olacak ve yine o yollarda bize yoldaşlık edeceksiniz.

B.D. – YKS ÖĞRENCİSİ (2023)

Anlaşılması zor bir insanım. Bir bakmışsın üzgünüm, bir bakmışsın mutluyum. Uçta yaşarım tüm duyguları. Bu yüzden de kimseye açılamadım genellikle. Çünkü bazıları yargıladı, oralı olmadı; bazıları ise anlamadı. Ama siz anladınız hocam, siz yargılamadınız hiç. Hep bir çözümle geldiniz. Çok teşekkür ederim her şey için.

M.K. – YKS ÖĞRENCİSİ (2023)

Size çocuğumun okumasında gösterdiği ilerleme için içten teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Onun okuma gelişimi, sizin özverili çalışmanızın ve etkili öğretim yöntemlerinizin bir sonucu olduğunu görmek beni çok mutlu etti. Yarattığınız destekleyici ortam ve çocuklara olan sabrınız gerçekten takdire değer. Çocuğumun sizinle birlikte olması, sadece okumasını geliştirmesi için değil, aynı zamanda özgüvenini artırması için de çok değerli bir fırsat oldu. Sizler gibi harika öğretmenlerle karşılaştığımız için gerçekten şanslıyız. Emeğiniz için tekrar teşekkür ederim ve çocuğumun eğitimine katkıda bulunduğunuz için minnettarım.

A.Y. – ÖĞRENCİ VELİSİ (2023)